19 Января 2016
Советский Союз - затянувшийся на 70 лет фильм ужасов.
19 Января 2016
Как мы будем жить после всего, что натворили в Украине? - российский поэт Игорь Иртеньев
02 Сентября 2015
США ввели новые санкции в отношении России
27 Августа 2015
Президент прогнозирует экономический рост в ближайшие месяцы
26 Августа 2015
В Донецке ускоренными темпами мобилизуется группировка войск
26 Августа 2015
Российская валюта слабеет на глазах.
08 Мая 2015
Антимонопольный комитет обязал аптеки снизить цены на лекарства
Янукович практично зруйнував весь бізнес

Янукович практично зруйнував весь бізнес

21 Июля 2013

Дефіцит держбюджету виріс втричі, проте не варто чекати, що ситуація покращиться, адже для цього мають бути доходи в Державний бюджет, він має наповнюватись. Або потрібно зменшувати видатки. Доходів в Державному бюджеті не буде, тому що прем'єр-міністр Микола Азаров і президент Віктор Янукович практично зруйнувати весь бізнес — малий і середній. 

 

Отже, по суті, ми маємо знищене середовище малого та середнього підприємництва, тобто так звану модель самозайнятості. Податковий кодекс, Арбузов, Клименко — вони практично паралізували підприємницьку діяльність, і таким чином не формується додаткова вартість доходів. Також скорочується кількість зайнятості населення, тобто людей, які працювали на малих та середніх підприємствах. Вони стають або безробітними, або латентно безробітними, або тими, хто просто не показує свої доходи, і вони переходять в неформальну економіку. Тобто це джерело доходів зникло. 

 

Друге джерело — зовнішні запозичення. Впав рейтинг довіри до України до мінімального, і випуск євробондів стає абсолютно невигідним. Зараз вже цінні папери менше ніж під 12% розмістити не можна. А на міжнародних біржах, і так ніхто не хоче купувати євробонди українські. 

 

Всередині країни облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) розміщувати не хочуть, тому що немає запиту, банки зазнають величезних збитків. Немає грошей, аби купувати, низькі відсотки, тому що депозити у людей беруться під 20 і більше відсотків, а як же вони їх будуть покривати? Немає чим покривати. Тому банки не хочуть купувати, тобто залишається лише емісія Нацбанка. 

 

Більше як половина підприємств - збиткові, і вже не платять податки від прибутку. Величезні борги по ПДВ, а вони ще й ввели цей механізм по векселям, аби проблему зняти. Проте проблему векселями не можливо вирішити. Отже, немає доходної частини бюджету, а тому, він весь час буде скорочуватися. 

 

Окрім того, постійно триває ненаповнення Пенсійного фонду. Оскільки, все менше людей легально працює, немає нарахувань до Пенсійного фонду, і йому не вистачає грошей. Він — збитковий. Йому потрібно щомісяця виплачувати мінімум 21 мільярдів гривень пенсіонерам, тобто з Держбюджету мають щомісяця брати 5-7 мільярдів. 

 

Таким чином, залишається скорочення видаткової частини. А щоби скорочувати видаткову частину — то в першу чергу треба посягнути на силові та каральні відомстві: міліцію, прокуратуру, суди, а також на бюрократів, АП, КМУ, ВР. А хто ж дасть це скорочувати? Треба вводити секвестр бюджету. А тоді красти не можна, і тоді "сім'я" не зможе вкрасти бюджетні гроші, які йдуть на видатки. 

 

Тому виходить така ситуація, що на сьогоднішній день, бюджет фактично є банкрутом. У нас є внутрішній дефолт, а ми наближаємося до суверенного дефолту, коли Україна не може вже обслуговувати свої зовнішні зобов'язання, бо відбулось катастрофічне зменшення золотовалютних запасів. Вже їх менше 23 мільярдів доларів, а гривні надрукували дуже багато. Тому, за рахунок золотовалютного запасу підтримувати стабільний баланс Держбюджету — неможливо. 

Это интересно:
2. Туры в Карпаты, Египет, Чехию , большой выбор предложений и цен... порадует Ваш кошелёк.
новости по тэгу: Янукович
Источник: http://gazeta.ua/
<< Предыдущая
Дочь Тимошенко заявила, что власть пока ничего не...
Следующая >>
По словам Луценко, лидер должен стать...

ТОП 10: самые читаемые статьи

   Почитать еще:

   Все туры Украины
   Горящие путёвки
   Покупка, продажа
   оренда жилья
   Продажа покупка
   автомобилей
   Каталог готелей
   гостиницы
   Поиск работы
   трудоустройство
   загрузка...
   Туры в Карпаты
   Туры в Карпаты

   Вуйко 2*
   от 700 грн. на двоих

   Кафе на 30 мест, мангал, хранение багажа, Wi-Fi, стирка и утюжка одежды, автостоянка на 15 авто.
   Туры в Карпаты

   Коттедж SHULC
   от 840 грн. на двоих

   Пятиэтажный коттедж усадьбы «SHULC» находится в 300 метрах от первого подъемника ТРК «Буковель» в с. Поляница.
   Туры в Карпаты

   Затишок 1*
   от 1015 грн. на двоих

   2, 3-местные номера со всеми удобствами и номера-«люкс» (с ТВ). На территории базы есть горнолыжный подъемник.
   Туры в Карпаты

   Эрней Лаз 3*
   от 1295 грн. на двоих

   Современный интерьер, комфорт и карпатское гостеприимство - все это делает отдых гостей поистине незабываемым.