![]() Євромайдан почне опікуватися дітьми-сиротами14 Декабря 2013 Євромайдан передасть новорічні подарунки дітям-сиротам та самотнім літнім людям.
Про це повідомив комендант Штабу національного опору, народний депутат від "Батьківщини " Степан Кубівна своїй сторінці у "Фейсбуці".
За його словами, з такою ініціативою виступили студенти-активісти. Коменданти Майдану спільно з представниками студентства повідомили, що з сьогоднішнього дня на базі Штабу національного опору в Будинку профспілок працюватиме український центр допомоги дітям "Україна щасливих дітей".
Кубів зазначив, що їдальня Штабу з сьогоднішнього дня буде займатися притулком "Місто щасливих дітей" та будинком пристарілих. Зараз планується передати подарунки дітям-сиротам та одиноким людям, привітавши їх таким чином з Днем святого Миколая, Новим роком і Різдвом.
Нагадаємо, за ініціативою Євромайдану було створено також штаб правової допомоги постраждалим від нападу "беркутівців", встановлено капличку на Майдані та намет із доступом до інтернету.
Это интересно:
2.
|
|||||
новости по тэгу: протесты в Украине | |||||
Источник: | |||||
|
|||||
<< Предыдущая Під Києвом приземлились російські військові літаки | Следующая >> Суд заборонив Кличку ходити на Майдан |
Почитать еще:
- Штурм «евромайдана» был заранее спланированным — Гриценко
- Cаакашвили поучаствует в Евромайдане в Киеве
- Сегодня на Евромайдан приедут замгоссекретаря США и европейские политики
- Оппозиция предложила закон о ликвидации «Беркута»
- Євромайдан охоронятимуть ветерани Афганістану та колишні спецназівці
- Тіла людей, що пропали, можуть бути підкинуті на Майдан для провокації
- Янукович и Азаров дождутся, что на Майдане создадут новую Раду
- Еще 1,5 тысячи человек выехали на столичный Евромайдан из Львова
- Западное СМИ: Украинцы нарушили планы самого могущественного человека в мире согласно «Forbes»
- Теперь нет вообще никаких сомнений, что вчера под АП играла Россия, - эксперт