![]() Європа загнала Януковича в «глухий кут»03 Августа 2013 Жорстка позиція Сполучених Штатів в питанні вирішення ситуації, що склалася з Юлією Тимошенко підштовхує сьогодні Європу до конкретних дій. Про це журналісту INTV повідомив депутат Верховної ради від ВО «Батьківщина» Олександр Бригинець. Політик вважає, що Європа і так активно підтримувала Тимошенко, але Сполучені Штати продемонстрували всім, що вони діють послідовно.
«Так чи інакше Януковича дотиснуть тому, що він - «у глухому куті». Він схожий на дівчину, яка пообіцяла ніч відразу двом. Вона, звичайно може вийти з цієї ситуації, але є небезпека, що не один з цих двох, а обидва зроблять йому боляче», - підкреслив Бригинець.
На його думку, головним питанням, з яким приїжджали на переговори в Крим до Януковича європейські політики, - керівники моніторингової місії Європарламенту в Україні Пет Кокс і Олександр Кваснєвський було питання про негайне звільнення Юлії Тимошенко з-під варти.
Він також упевнений, що активізація розгляду питання про звільнення Юлії Тимошенко пов'язана і з сумною 2-річною річницею її незаконного ув'язнення в Харківській в'язниці. Это интересно:
2.
|
|||||
новости по тэгу: Янукович | |||||
Источник: | |||||
|
|||||
<< Предыдущая АП подготовила законопроект, предусматривающий... | Следующая >> Мета Януковича – щоб його син був багатший за... |
Почитать еще:
- Янукович поручил провести оценку земель Крыма
- Янукович уехал из Межигорья, проигнорировав журналистов
- Суд запретил журналистам митинговать у резиденции Януковича
- Янукович-младший не указал в декларации ни одного автомобиля
- Янукович списал долги топливно-энергетическим компаниям за газ
- Януковича могут отстранить от выборов из-за возраста
- Янукович ветирует закон о госзакупках, - СМИ
- Янукович назначил Анищенко министром здравоохранения
- На Запорожье бигборд с Януковичем разрисовали свастикой
- Виктор Янукович подписал закон о красном флаге