19 Января 2016
Советский Союз - затянувшийся на 70 лет фильм ужасов.
19 Января 2016
Как мы будем жить после всего, что натворили в Украине? - российский поэт Игорь Иртеньев
02 Сентября 2015
США ввели новые санкции в отношении России
27 Августа 2015
Президент прогнозирует экономический рост в ближайшие месяцы
26 Августа 2015
В Донецке ускоренными темпами мобилизуется группировка войск
26 Августа 2015
Российская валюта слабеет на глазах.
08 Мая 2015
Антимонопольный комитет обязал аптеки снизить цены на лекарства
Чому для Майдану назад дороги немає

Чому для Майдану назад дороги немає

02 Февраля 2014

Я ще раз спробую пояснити чому назад дороги немає... Не називаючи імен... В одній з сотень 120-140 чоловік. 87-ох з них вдома чекають повістки в суд чи кудись там. До декого приходили додому «служби газу та водопровода» декілька раз. Хлопакам ТУПО нема як повертатись по домівкам в цьому, теперішньому стані. Це не стратегію розписувати у Фб, це не приіхав на Майдан на віче... Це навіть не пожив на майдані тиждень-два... Це - повна відсутність альтернативи... І їм насрати хто з оппо буде прем'єром. Вони просто хочуть щоб їх не здали.. 

 

Я чудово бачу, що Самооборона Майдану за якихось півтора місяці, з ансамблю самодіяльності при клубі залізничників, перетворилася на справжній військовий загін. Діють вони чітко і напрочуд злагоджено. Недисципліновані помічники-партизани скоріше плутаються під ногами, ніж допомагають. Півтори години по тому. В трьох сотнях метрів від Українського Дому все тихо. Народу відверто мало. На барикаді внизу Прорізної кілька знервованих хлопців. 

 

«- Беркут висадився на Михайлівській площі. За п'ятнадцять хвилин може вдарити сюди, а у нас навіть коктейлю нема!» Я кажу, що у мене, суто випадково, є купа порожніх пляшок - можна було б приготувати щось веселе. Було б із чого. 

 

«- Зайди он до того намету. Там старшой». 

 

Заходжу, вітаюся. Пояснюю в чому справа: «Хлопці кажуть, до нас гості збираються, а зустрічати нема чим». 

 

Чоловік меланхолійно дивиться на мене крізь прорізи у балаклаві. «Малий, ти чого? Із дуба впав? Як «немає чим захищати»? Яка «гола барикада»? Ти хоч уявляєш скільки бійців тут буде за дві хвилини, якщо дадуть команду? Йди звідси, не мороч мені голову». 

 

Після цього я дивлюся на порожню вулицю зовсім іншими очима. Я ніби відчуваю силу, що стоїть за цим зовнішнім спокоєм. Здійснився процес кристалізації збуреної людської маси в стійкий сплав. Цей процес вже відбувся. І то не тільки на Майдані. Він відбувся в цілій країні. Сила існує незалежно від того бачиш ти її, чи ні. Але для стороннього спостерігача, для того, хто отримує новини лише через екран ТБ або комп’ютеру, порожня вулиця залишається лише порожньою вулицею. 

 

 

У інтерв’ю, які на правах анонімності дають члени організованого злочинного угруповання «Беркут», раз по разу звучить фраза: «Якщо нам дадуть наказ, ми зачистимо Майдан за десять хвилин». Раніше мене це лякало. Я розумів, що це хвальковита брехня, але все одно по серцю одразу пробігала маленька нервова тваринка із дуже холодними лапками. Я заспокоював себе запитанням: «А що, досі наказів не було? Ви просто так там стоїте хлопці? З власної ініціативи? Звісно, якби могли зачистити – зачистили б одразу». А мій внутрішній Янукович, вдягнений у бойовий обладунок спецпризначенця, відповідав, помахуючи кийком: «Та я б вас давно всєх в асфальт втоптал. На мєждународниє санкціі нариваться нєохота». 

 

 

Можливо, ще місяць тому воно так і було. Але зараз ситуація змінилася. Я вже не впевнений у правильності загальної думки, що затягування переговорів працює на президента. Він, мовляв, тягне час та збирає сили. Найсильнішим він був два місяці тому. А з вершини є тільки одна дорога – вниз. Натомість, майданівські сотні з кожним днем стають більш організованими та набувають досвіду. Тому погрози зачистити Майдан за десять хвилин, все більше стають подібними обіцянкам російського міністра оборони звільнити Грозний силами одного полка ВДВ. І наслідки спроби здійснити ці погрози будуть схожі.

Это интересно:
2. Туры в Карпаты, Египет, Чехию , большой выбор предложений и цен... порадует Ваш кошелёк.
новости по тэгу: протесты в Украине
<< Предыдущая
Власти хотят, чтобы граждане ЕС, США и Канады...
Следующая >>
Армия ответила Лебедеву-Януковичу: на ЧП она не...

ТОП 10: самые читаемые статьи

   Почитать еще:

   Все туры Украины
   Горящие путёвки
   Покупка, продажа
   оренда жилья
   Продажа покупка
   автомобилей
   Каталог готелей
   гостиницы
   Поиск работы
   трудоустройство
   загрузка...
   Туры в Карпаты
   Туры в Карпаты

   Вуйко 2*
   от 700 грн. на двоих

   Кафе на 30 мест, мангал, хранение багажа, Wi-Fi, стирка и утюжка одежды, автостоянка на 15 авто.
   Туры в Карпаты

   Коттедж SHULC
   от 840 грн. на двоих

   Пятиэтажный коттедж усадьбы «SHULC» находится в 300 метрах от первого подъемника ТРК «Буковель» в с. Поляница.
   Туры в Карпаты

   Затишок 1*
   от 1015 грн. на двоих

   2, 3-местные номера со всеми удобствами и номера-«люкс» (с ТВ). На территории базы есть горнолыжный подъемник.
   Туры в Карпаты

   Эрней Лаз 3*
   от 1295 грн. на двоих

   Современный интерьер, комфорт и карпатское гостеприимство - все это делает отдых гостей поистине незабываемым.