19 Января 2016
Советский Союз - затянувшийся на 70 лет фильм ужасов.
19 Января 2016
Как мы будем жить после всего, что натворили в Украине? - российский поэт Игорь Иртеньев
02 Сентября 2015
США ввели новые санкции в отношении России
27 Августа 2015
Президент прогнозирует экономический рост в ближайшие месяцы
26 Августа 2015
В Донецке ускоренными темпами мобилизуется группировка войск
26 Августа 2015
Российская валюта слабеет на глазах.
08 Мая 2015
Антимонопольный комитет обязал аптеки снизить цены на лекарства
Бюджет на 2014 рік, розроблений Азаровим, остаточно знищить економіку та фінанси України

Бюджет на 2014 рік, розроблений Азаровим, остаточно знищить економіку та фінанси України

03 Января 2014

Уряд Азарова вніс до Верховної Ради проект державного бюджету на 2014 рік. Опозиція не має права голосувати за цей проект з наступних причин. 

 

1. Державний бюджет на 2014 рік приймати з дефіцитом, тим паче в розмірі майже 60 млрд. гривень, не можна. Перша і найголовніша умова: бюджет має бути бездефіцитним. Тому що в України немає можливості брати нові запозичення та обслуговувати старі борги. Наша держава перебуває у стані реального дефолту. По суті, якби Російська Федерація не пішла на поступки Януковичу, потрібно було б оголошувати суверенний дефолт. Це означає банкрутство держави, що відбиває занепад більшості секторів економіки і приводить до неплатоспроможності за зовнішніми та внутрішніми борговими зобов'язаннями. 

 

Тому для виправлення ситуації потрібно негайно приймати бездефіцитний бюджет. Це означає, що необхідно скоротити всі паразитичні статті видатків, всі статті, які не сприяють або завдають шкоду процесу відтворення і створенню ВВП, які не сприяють створенню додаткової вартості. Це витрати на міліцію, прокуратуру, суддів, СБУ, міністерство доходів і зборів, на утримання президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів. Це все паразитичні витрати, які потрібно скоротити, а людей, які працюють в цих структурах потрібно звільнити.  

 

Треба скоротити штат державних служб, інспекцій, Пенсійного фонду. Всі, хто не створює додаткову вартість, не сприяє створенню ВВП і його збільшенню повинні бути звільнені. Ми не можемо собі дозволити утримувати таку армію бюджетників, які сидять на тілі платників податків, грошей на їх утримання сьогодні немає. 

 

2. Потрібно розформувати Міністерство доходів і зборів. Необхідно, щоб знову функціонував Митний комітет, як це було раніше, а Податкову адміністрацію потрібно розформувати, ліквідувати податкову міліцію, яка нікому не потрібна, а управління податкових інспекторів перевести в Міністерство фінансів і суттєво скоротити їх кількість. Для цього треба змінити саму податкову систему. Детально про це йдеться у моїй статті «Трансформація податкової системи в контексті формування сучасної економічної моделі України»  

 

3. Взагалі не можна приймати державний бюджет на 2014 рік, якщо уряд Азарова залишається при владі. Адже є рішення народного віче, і згідно 5 статті Конституції України уряд Азарова має бути негайно відсторонений. Якщо зараз його не усунути, відбуватиметься радикалізація суспільства, і все одно він буде відсторонений. Цей уряд довів свою повну неспроможність, функціональну недієздатність, непрофесіоналізм, корупційність.  

 

Азаров і ті міністри, які працюють в його уряді, не здатні до успішного виконання обов’язків в умовах світової системної структурної кризи і фінансово-економічного колапсу в Україні. 

 

4. Треба відмовитися від такої великої кількості російського газу. Нам він не потрібен. Необхідно перейти до реальних цін на газ, слід створити біржу газових контрактів, щоб в Україні відбувався вільний продаж газу, щоб запрацювала модель ф’ючерсних газових контрактів. 

 

5. Потрібно суттєво скоротити імпортні статті видатків. 

 

6. Треба ліквідувати Пенсійний фонд у тому вигляді, в якому він сьогодні існує. Утримувати його вже не можливо. А міністра соціальної політики Королевську треба негайно вигнати. Фактично цей орган перетворився на схему корупційних оборудок. Ця пенсійна модель єдиного солідарного корита, яка залишилась у спадок від комуністичного номенклатурного радянського періоду не діє.  

 

Також треба, щоб Тігіпко відповів за пенсійну реформу, а Азаров, Клименко і Хомутиннік мають відповісти за податкову реформу внаслідок якої був знищений середній бізнес. 

 

7. Мабуть настав час, коли треба змінити голову Національного банку, Соркін має піти з посади. Під його керівництвом, як виглядає, відбувається відкрите розкрадання золотовалютних запасів. Він разом з Арбузовим мають бути притягнені до відповідальності за посадові злочини за тією ж статтею, за якою відбуває покарання Юлія Тимошенко. 

 

Отже, опозиція не має права голосувати за бюджет, поданий урядом Азарова. Народним віче було прийнято рішення про відставку уряду.  

 

Тому Партія регіонів разом з комуністами повинна взяти відповідальність за цей бюджет на себе. Опозиційним народним депутатам не слід реєструватися тоді, коли буде прийматися бюджет. І якщо вони не можуть створити нову більшість, то нехай жорстко контролюють, щоб кожен народний депутат з Партії регіонів чи КПУ поіменно голосував за цей бюджет, щоб кожен потім ніс персональну відповідальність за остаточний крах Української держави.  

 

Кожен, хто проголосує за цей проект державного бюджету, бере на себе відповідальність за обвал гривні, за банкрутство, суверенний дефолт України. Партія регіонів і комуністи будуть за це відповідати.  

 

Нехай у них не буде ілюзій – нікому не вдасться сховатися. 

Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства

Это интересно:
2. Туры в Карпаты, Египет, Чехию , большой выбор предложений и цен... порадует Ваш кошелёк.
новости по тэгу: экономика Украины
Источник: http://osp-ua.info/
<< Предыдущая
Госбюджет-2013 недобрал более 32 млрд гривен, -...
Следующая >>
Рост реальных доходов украинцев при Януковиче по...

ТОП 10: самые читаемые статьи

   Почитать еще:

   Все туры Украины
   Горящие путёвки
   Покупка, продажа
   оренда жилья
   Продажа покупка
   автомобилей
   Каталог готелей
   гостиницы
   Поиск работы
   трудоустройство
   загрузка...
   Туры в Карпаты
   Туры в Карпаты

   Вуйко 2*
   от 700 грн. на двоих

   Кафе на 30 мест, мангал, хранение багажа, Wi-Fi, стирка и утюжка одежды, автостоянка на 15 авто.
   Туры в Карпаты

   Коттедж SHULC
   от 840 грн. на двоих

   Пятиэтажный коттедж усадьбы «SHULC» находится в 300 метрах от первого подъемника ТРК «Буковель» в с. Поляница.
   Туры в Карпаты

   Затишок 1*
   от 1015 грн. на двоих

   2, 3-местные номера со всеми удобствами и номера-«люкс» (с ТВ). На территории базы есть горнолыжный подъемник.
   Туры в Карпаты

   Эрней Лаз 3*
   от 1295 грн. на двоих

   Современный интерьер, комфорт и карпатское гостеприимство - все это делает отдых гостей поистине незабываемым.