19 Января 2016
Советский Союз - затянувшийся на 70 лет фильм ужасов.
19 Января 2016
Как мы будем жить после всего, что натворили в Украине? - российский поэт Игорь Иртеньев
02 Сентября 2015
США ввели новые санкции в отношении России
27 Августа 2015
Президент прогнозирует экономический рост в ближайшие месяцы
26 Августа 2015
В Донецке ускоренными темпами мобилизуется группировка войск
26 Августа 2015
Российская валюта слабеет на глазах.
08 Мая 2015
Антимонопольный комитет обязал аптеки снизить цены на лекарства
«Правий сектор» звернувся до ООН, США та ЄС щодо звинувачень в екстремізмі: ЗАЯВА

«Правий сектор» звернувся до ООН, США та ЄС щодо звинувачень в екстремізмі: ЗАЯВА

16 Февраля 2014

Представники об’єднання «Правий сектор» звернулись до ООН, США та ЄС, аби розвіяти звинувачення в екстремізмі та нібито терористичній спрямованості організації. 

 

Про це йдеться в офіційному зверненні правих радикалів на їхній сторінці Вконтакте. 

 

Нижче наводимо повний текст заяви: 

 

 

Звернення до світової та європейської спільноти 

 

 

Ми, представники «Правого Сектору» Майдану, звертаємося до світової спільноти (ООН, США, ЄС та окремих європейських держав) з метою висвітлити нашу позицію щодо останніх подій в Україні. 

 

 

Держава Україна перебуває у глибокій системній економічній та суспільно-політичній кризі. У фінансово-господарській сфері країна перебуває практично у стані дефолту, що ускладнюється надзвичайним загостренням політичного протистояння між повсталим проти суцільної корупції та репресіями народом та режимом В.Януковича. Практично, держава перебуває на межі внутрішнього збройного конфлікту, продукованого владою, що цілеспрямовано штовхає країну до масштабного кровопролиття і загрожує дестабілізацією не лише пострадянському просторові, але й Центрально-Східній Європі. 

 

 

Ми доконано заявляємо, що наші активісти, як і мільйони українців, вийшли у листопаді 2013 року на мирні громадянські протестні акції проти влади (в особі В.Януковича та Партії регіонів), що погрузла у корупції у всіх сферах адміністративно-політичного та господарського життя, і яка, злочинно порушуючи чинні Конституцію та закони України, де-факто знищила в державі демократичні інституції, незалежну судову систему й демонстративно стала на шлях узурпації усіх гілок влади. У країні було спаплюжено демократичні засади, право вибору та бути обраним, свобода думки та преси, за гратами перебувають численні політичні діячі та в’язні совісті. Було вибудовано диктатуру однієї партії кланового типу, що фактично має усі ознаки мафіозної структури, й цілеспрямовано вибудовується тиранія однієї особи — В.Януковича. 

 

 

Як наслідок, режим жорстоко розправлявся з чисельними мирними акціями громадян, що цілком обґрунтовано вимагали відновлення в країні верховенства права, чесних виборів, припинення суцільної корупції та зубожіння, підзвітності влади та гарантії своїх законних прав. Арештів та ув’язнень зазнали численні активісти, політики, правозахисники. У листопаді-грудні 2013 р. та в січні 2014 р. режим Януковича остаточно перейшов межу не лише закону, а й здорового глузду. Увесь світ став свідком жорстоких розправ і терору тиранії проти мирних громадян. 

 

 

З огляду на вищезазначені акції терору з боку влади та безрезультатність спроб представників парламентської опозиції припинити суцільне й неконтрольоване насилля шляхом перемовин, патріотичні організації та партії, об’єднані в революційний рух «Правий Сектор», вимушені були самоорганізуватися й стати на захист громадянських прав і свобод українців перед загрозою масового терору, викрадень та катувань невинних людей, безпідставних арештів та ув’язнень, здійснюваних воєнізованими спецпідрозділами («Беркут», «Грифон» та ін.), а також винайнятими режимом кримінальними бандформуваннями (т.зв. «тітушками»). Країну та столицю України режим кинув на поталу свавілля, терору та беззаконня! 

 

 

Відтак, керуючись ст.5 Конституції України, яку було зухвало попрано тиранією Януковича, активні громадяни, об’єднані у «Правий Сектор» Майдану вчинили опір каральним загонам режиму. Адже саме народ, згідно з Конституцією, є «носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні» і «право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами». «Ніхто не може узурпувати державну владу», — зазначається Основним Законом України! 

 

 

Отже, дії «Правого Сектору» в січні 2014 р. були не лише обумовлені життєвою потребою, почуттям гідності та самозбереження, а конституційними нормами! 

 

 

Крім того, вони є обумовлені й низкою світових та європейських декларацій та хартій, зокрема Загальною декларацією прав людини, ухваленою резолюцією 217 А (III) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року, «приймаючи до уваги, що необхідно, аби права людини охоронялися владою з метою забезпечення того, щоби людина не була вимушена долучатися, в якості останнього засобу, до повстання проти тиранії та пригнічення». 

 

 

У відповідь режим вдався до війни із власним народом. У розпал зими, при температурі −15 сє було застосовано водомети, хоча згідно із постановою від 27 лютого 1991 р. № 49 «Про затвердження Правил застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку», водомети не можна застосовувати при температурі нижче 0 градусів. Спецзагін «Беркут» застосував не лише світлошумові гранати, порушуючи при цьому правила їх використання, а й гумові, а згодом і бойові набої, холоднокровно розстрілюючи протестувальників. Свавілля сягнуло нечуваної жорстокості, коли людей, що лежали на землі, бійці спецзагонів жорстоко добивали, в тому числі й лікарів Червоно Хреста, коли людей викрадають, катують, нищать їхнє майно, захоплюють у заручники тощо. Коли людей почали убивати! Нечувані ознаки тиранії, терору та перманентного геноциду в країні, що знаходиться у центрі Європи! 

 

 

Тож усі звинувачення на адресу «Правого Сектору» в екстремізмі та провокаторстві є абсолютно безпідставними. 

 

Разом з тим, ми заявляємо, що готові усіма доступними нам засобами боронити право народу на вибір та гарантію народовладдя. 

 

 

Водночас ми усвідомлюємо небезпеку втягування держави у громадянську війну, а відтак заявляємо про готовність пошуку шляхів до розв’язання становища, що склалося. При цьому, з огляду на крутійство злочинної влади, її політику брехні, залякувань та терору вимагаємо у якості початкової стадії до перемовин та розв’язання протистояння: 

 

 

1. Безумовного звільнення усіх заручників. «Правий Сектор» готовий з цього приводу вступити у перемовини щодо виконання зобов’язань та вироблення гарантій з обох боків (позаяк режим усіма засобами намагається затягнути час і вкотре обманути народ, адже не гарантує зняття з заручників кримінальних обвинувачень після тимчасового звільнення). 

 

2. Вимагаємо відставки В.Януковича та призначення дати нових виборів Президента України. 

 

3. Вимагаємо негайного призначення дати виборів до Верховної Ради України та Київської міської ради. 

 

 

«Правий Сектор» готовий включитися у політичні процеси в країні, висловлюючи спільну позицію патріотичних та націонал-консервативних партій та організацій. 

 

 

З огляду та на підтвердження вищесказаного доводимо до відома суспільства та світового співтовариства, що «Правим Сектором» сформовано Політичну раду, члени якої готові взяти на себе пошук точок дотику з Об’єднаною опозицією. Ми переконані, що демократична парламентська опозиція, якщо вона дійсно такою є, зобов’язана (як з огляду єдності опозиційних сил та ролі «Правого Сектору» у революційних подіях в країні, так і з огляду політичної та моральної відповідальності перед народом та історією) розпочати з Політрадою «Правого Сектору» консультації щодо участі його представників в спільному політичному процесі щодо розв’язання протистояння в державі. 

 

 

Цим Зверненням «Правий Сектор» висловлює представникам світової спільноти (ООН, ЄС, ОБСЄ, урядам європейських країн та США) свою готовність безпосередньо донести Вашим представникам власне бачення ситуації в країні та шляхи її врегулювання, висловити свої політичні та ідеологічні засади, розвіяти безпідставні звинувачення в екстремізмі та нібито терористичній спрямованості організацій — членів «Правого Сектору», а також висвітлити свою позицію щодо В.Януковича та уособлюваного ним режиму. 

 

 

Правий Сектор

Это интересно:
2. Туры в Карпаты, Египет, Чехию , большой выбор предложений и цен... порадует Ваш кошелёк.
новости по тэгу: протесты в Украине
Источник: http://uainfo.org/
<< Предыдущая
В Афгані не було такої жорстокості, як у...
Следующая >>
План дій Майдану на наступні два тижні

ТОП 10: самые читаемые статьи

   Почитать еще:

   Все туры Украины
   Горящие путёвки
   Покупка, продажа
   оренда жилья
   Продажа покупка
   автомобилей
   Каталог готелей
   гостиницы
   Поиск работы
   трудоустройство
   загрузка...
   Туры в Карпаты
   Туры в Карпаты

   Вуйко 2*
   от 700 грн. на двоих

   Кафе на 30 мест, мангал, хранение багажа, Wi-Fi, стирка и утюжка одежды, автостоянка на 15 авто.
   Туры в Карпаты

   Коттедж SHULC
   от 840 грн. на двоих

   Пятиэтажный коттедж усадьбы «SHULC» находится в 300 метрах от первого подъемника ТРК «Буковель» в с. Поляница.
   Туры в Карпаты

   Затишок 1*
   от 1015 грн. на двоих

   2, 3-местные номера со всеми удобствами и номера-«люкс» (с ТВ). На территории базы есть горнолыжный подъемник.
   Туры в Карпаты

   Эрней Лаз 3*
   от 1295 грн. на двоих

   Современный интерьер, комфорт и карпатское гостеприимство - все это делает отдых гостей поистине незабываемым.