19 Января 2016
Советский Союз - затянувшийся на 70 лет фильм ужасов.
19 Января 2016
Как мы будем жить после всего, что натворили в Украине? - российский поэт Игорь Иртеньев
02 Сентября 2015
США ввели новые санкции в отношении России
27 Августа 2015
Президент прогнозирует экономический рост в ближайшие месяцы
26 Августа 2015
В Донецке ускоренными темпами мобилизуется группировка войск
26 Августа 2015
Российская валюта слабеет на глазах.
08 Мая 2015
Антимонопольный комитет обязал аптеки снизить цены на лекарства
Рецепт перемоги над Януковичем простий як двері.

Рецепт перемоги над Януковичем простий як двері.

08 Февраля 2014

Переможе той, хто перший переможе страх. 

 

Зрозуміти дії януковича зараз просто. Дуже просто. Треба просто поставити себе на його місце і подивитись на ситуацію через призму страху. 

 

Страху втратити владу і відповідно награбовані гроші і майно. Страху смерті. Страху конкуренції. Страху того, що «кинуть» (тому треба кидати на випередження). 

 

Подивившись на ситуацію через призму страху з позиції януковича, починаєш розуміти всі дії і реакції репресивного престолозахисного апарату, який ми по інерції вважаємо українською державою, і досі багато громадян дивуються - чому беркут і інші такі жорстокі? Вони ж українці, міліціонери! Ні, вони захисники престолу. Більшість (в беркуті) знають, що престолу путіна, не януковича, от в одного з інтерв'ю на Грушевського позаду була Москва. Не присяга ж громадянам України і Конституція, ясне ж діло, Москва. 

 

Завдяки страху януковича - при ньому не буде ніяких виборів, на яких ПР не набере 70% і більше. Ніколи їх уже не буде, якщо в нього залишиться якийсь політичний контроль. Не знаю, про що думають лідери парламентських партій. І ті амбіційні молоді політики, які мріють стати депутатами, але поки маскуються під громадянських активістів.  

 

янукович ніколи не віддасть ні краплинки влади добровільно. Тільки якщо буде змушений. Це, думаю, зрозуміли до цього моменту всі. За 2 місяці репресивна вертикаль тільки укріпла. 

 

Завдяки страху конкуренції на провладному мітингу і виступити особливо нікому. Марков сидить, бо був не в міру самобутній. Серед ригів всі такі яскраві політики, що доводиться діставати з запасників пріснопам'ятного калашникова, щоб надати похоронним зборам в Маріїнському парку хоч якогось драйву. 

 

 

Про страх кидка. Всі маневри з путіним покликані убезпечитись від кидка з його боку. Того, що розведе, а потім віддасть всю владу медведчуку. Або ще комусь. Або просто напихає стільки офіцерів ФСБ на міністерські пости, що тільки силових відомств для них буде замало, і вони заберуть святе - Мінсдох, державні закупівлі, безглузді розкрадальні будівництва. 

 

Можна приблизно здогадатись, про що буде розмова з путіним в Сочі (сподіваюсь все таки не на вже хрестоматійних двох унітазах в одній кабінці). Але точно відомо, що над всім цим висітиме колосальною чорною хмарою страх януковича. На ньому і тільки на ньому гратиме Путін, добиваючись єдиної своєї цілі в цих мізансценах - повної анексії України з усіма запасами білого м'яса, і не менше. Хто не розуміє для чого - подивіться на фото останнього святкування Курбан-Байраму в Москів очима путіна. 

 

Рецепт перемоги над януковичем теж простий як двері. Треба перестати його боятися.  

 

 

Коли перестаєш боятися януковича і його організованої групи - стає очевидно, що король голий, як у відомій казці. Тому вони зараз максимально ставлять на культивацію страху, на почуття персональної незахищеності і безнадії - всіми своїми показовими побиттями, спаленнями машин, замерзлими трупами у лісі, стрільбою в голову латунними кулями, а от тепер і міною-сюрпризом з написом «ліки» двох хлопців підірвали. 

 

Для цього ж показово витягують в інфопростір обдовбаних клоунів. По-перше, лякають нормальних громадян - дивіться, вони ж наркомани, можуть зробити що завгодно. По-друге, підбадьорюють своїх - дивись, можна закинутись і бути он яким крутим пацаном, БАТЯ оцінить і пожалує жирну посаду лохів доїти. Режим Гітлера, як і будь-якого диктатора, тримався на тваринному страсі громадян. Бо бандитів насправді зовсім мало, і прозріння нормальних людей для них смертельне. 

 

Тому і замотують, «заболтують» «переговорами», а тим часом намагаються насадити індивідуальний страх. 

 

Рецепт перемоги над януковичем простий. Громадяни повинні перестати його боятись. Регіонали повинні почати боятись своїх виборців більше, ніж наради з януковичем в кінозалі. Олігархи повинні боятись за свої гроші в західних банках більше, ніж того ж таки януковича. І ніхто за нас нашу роботу не зробить. 

 

Україна і українці неминуче переможуть цього разу. 

 

 

 

Леся ОРОБЕЦЬ 

Это интересно:
2. Туры в Карпаты, Египет, Чехию , большой выбор предложений и цен... порадует Ваш кошелёк.
новости по тэгу: Янукович
Источник: https:
<< Предыдущая
Януковича нельзя оставлять во власти. Он слишком...
Следующая >>
"Афганцы Майдана": требование одно — полная...

ТОП 10: самые читаемые статьи

   Почитать еще:

   Все туры Украины
   Горящие путёвки
   Покупка, продажа
   оренда жилья
   Продажа покупка
   автомобилей
   Каталог готелей
   гостиницы
   Поиск работы
   трудоустройство
   загрузка...
   Туры в Карпаты
   Туры в Карпаты

   Вуйко 2*
   от 700 грн. на двоих

   Кафе на 30 мест, мангал, хранение багажа, Wi-Fi, стирка и утюжка одежды, автостоянка на 15 авто.
   Туры в Карпаты

   Коттедж SHULC
   от 840 грн. на двоих

   Пятиэтажный коттедж усадьбы «SHULC» находится в 300 метрах от первого подъемника ТРК «Буковель» в с. Поляница.
   Туры в Карпаты

   Затишок 1*
   от 1015 грн. на двоих

   2, 3-местные номера со всеми удобствами и номера-«люкс» (с ТВ). На территории базы есть горнолыжный подъемник.
   Туры в Карпаты

   Эрней Лаз 3*
   от 1295 грн. на двоих

   Современный интерьер, комфорт и карпатское гостеприимство - все это делает отдых гостей поистине незабываемым.