19 Января 2016
Советский Союз - затянувшийся на 70 лет фильм ужасов.
19 Января 2016
Как мы будем жить после всего, что натворили в Украине? - российский поэт Игорь Иртеньев
02 Сентября 2015
США ввели новые санкции в отношении России
27 Августа 2015
Президент прогнозирует экономический рост в ближайшие месяцы
26 Августа 2015
В Донецке ускоренными темпами мобилизуется группировка войск
26 Августа 2015
Российская валюта слабеет на глазах.
08 Мая 2015
Антимонопольный комитет обязал аптеки снизить цены на лекарства
Відкрите звернення до політичних лідерів ЄС: негайно введіть персональні фінансові санкції проти Януковича

Відкрите звернення до політичних лідерів ЄС: негайно введіть персональні фінансові санкції проти Януковича

09 Декабря 2013

Відкрите звернення до політичних лідерів ЄС і цивілізованого світу. 

 

Негайно введіть персональні фінансові санкції проти Віктора Януковича, його сім'ї, підтримуючих його олігархів і корумпованих високопосадовців.  

 

ЄС не має перетворюватися на Лігу Націй. Пустими деклараціями закликами до переговорів злочинців не зупиниш. Янукович уже парафував з Путіним угоду про передачу України у Митний Союз, формально чи неформально. Це загальновідомий факт.  

 

Наскільки можна вірити Януковичу чи вести з ним якісь предметні переговори, показали жовтень-листопад цього року. Нагадаю тільки одну деталь - висунуту в останній момент вимогу заплатити за підписання договору про асоціацію 160 мільярдів євро.  

 

Янукович свій остаточний вибір вже зробив. Він іде в клуб пожиттєвих диктаторів і тягне за собою Україну, як свою власність. Думка громадян з цього приводу його не цікавить настільки абсолютно, наскільки це можливо. За два з половиною тижні наростаючого протесту він не зробив нічого, крім зухвалого ігнорування.  

 

Зате не припиняються хакерські атаки на незалежні ЗМІ, які в Україні залишились тільки в інтернеті. Його державні органи тим часом калічать громадян, арештовують активістів "за крадіжки мобільних телефонів",суди виносять чотирьом різним людям, кожен з яких скалічений поліцейськими і не може самостійно стояти в суді, вироки про затримання на два місяці, відмовляючись від порук і застав будь-якого розміру. І цим громадянам демонстративно і зухвало відмовляють в адвокатах, і по рішенням суддей - кожен з чотирьох затриманих був в тій самій чорній куртці і у всіх чотирьох було в кишені рівно 93 гривні (близько 8 євро). Зараз українська влада вся являє собою один суцільний моноліт, який керується з одного центру.  

 

Немає ні слідування закону, ні дискусій, ні страху відповідальності. Немає ніякого поділу на виконавчу, законодавчу і судову. Все абсолютно керується з одного центру - офісу Януковича. Тільки за сьогодні, в день перед круглим столом з високим комісаром ЄС у справах зовнішньої політики пані Ештон, арештовано додатково 10 активістів, довівши загальне число затриманих до більш ніж 30 за тиждень, а на офіс партії Батьківщина - скоєно напад, офіс розгромлено, вкрадено сервери.  

 

Які переговори, з ким і про що?  

 

Зате олігархи, які привели Януковича до влади, свій вибір на користь нового залізного занавісу не зробили. Їхні підприємства експортують на західні ринки, вони позичають гроші на Заході, вони і їхні діти живуть в Європі. Вони - єдині, до чиєї думки прислухається Янукович, і єдині, хто можуть змусити його почути мільйон чоловік на вулиці. 

 

Тільки страх арешту капіталів може щось змінити. Поляризація суспільства навколо асоціації з ЄС - відверта брехня. За два з половиною тижні протестів "в підтримку Януковича" ніде не не зібрано і 1% того більше мільйона громадян, які вийшли в центр Києва вчора. "Мітинги" в підтримку Януковича організовуються місцевими обласними і районними державними адміністраціями з оплатою всіх видатків за державний рахунок. На них зганяють службовців державних установ під загрозою звільнення. Як мінімум двічі в Києві фіксувались спроби цих людей втекти з мітингів, і їх відловлювала і повертала назад поліція. Ще одна компонента підтримки Януковича - це люди, яким платять 15-20 євро на день за стояння на мітингах на його підтримку. А також дрібні кримінальні елементи, яким платять більше - до 40 євро на день за організацію провокацій, побиття журналістів і окремих громадян з символікою України і ЄС.  

 

Вони діють у щільній взаємодії з поліцією, яка їх прикриває, і навіть якщо громадяни затримують цих людей і передають їх поліції, вона їх відпускає. Громадяни України, які протестують, самі оплачують свій протест і втрачають доход, до того сплативши вищі за німецькі податки своїм гнобителям. Вони ризикують своїм життям і здоров'ям, мерзнуть на морозі, не сплять ночами на тому ж таки морозі.  

 

Всі гроші і матеріальні ресурси для протесту жертвують так само громадяни України. Опозиційні політичні партії настільки виснажені за три з половиною роки диктатури, що їх матеріальні ресурси недостатні навіть для дуже обмежених задач. Я закликаю Вас, як чесних людей і досвідчених політиків - не ставайте співучасниками злочинів Януковича, не беріть участь у фарсі під назвою "переговори" чи "круглі столи".  

 

Без персональних фінансових санкцій це 100% пуста трата грошей Ваших платників податків, Вашого часу і енергії. Янукович уже "підписав" у Вільнюсі угоду про асоціацію, парафовану два роки тому. Навіщо робити вигляд, що він виконає щось з того, що пообіцяє? І Ви, і я знаємо, що він не виконає нічого, поки не буде змушений загрозою втрати грошей чи грубою силою. Згадайте аншлюс Австрії і Мюнхенську угоду в 1938. Відбувається те ж саме, не потрібно ілюзій.  

 

Український президент, його уряд, поліція, прокуратура і суди зрадили своїх виборців, наплювали на данні цим виборцям урочисті клятви, здійснили державний переворот і присягнули Путіну. Це надзвичайно очевидно, слід відкинути політкоректність. Українські громадяни з цим не згодні.  

 

Українські громадяни - єдина сила, яка протистоїть аншлюсу і хоче громадянське суспільство і інтеграції в європейську економіку.  

 

Ні Янукович, ні Путін цього не хочуть. Не треба допускати ще одну Празьку весну 1968 року чи Мюнхен 1938 року. Потомки не зрозуміють. Ескалацію слід зупинити зараз. Єдиний шанс - персональні фінансові санкції, тільки вони змусять Януковича до переговорів і компромісів, і тільки вони захистять право людей на те, щоби бути людьми, на свободу поглядів і зібрань.  

 

Сцени, які розгоряться якщо Янукович зможе придушити протести, будуть нагадувати Іспанію за Франко чи Чилі за Піночета. І відповідальність за це лежатиме на кожному з вас, на тих, хто сповідуючи цінності свободи і гуманізму, так і не знайшов у собі мужності зробити правильні речі. Які дуже прості і очевидні.  

 

Заради громадян України, яких зрадив їхній же уряд, засуджують в сталінському стилі суди і калічать поліцейські, яких ми утримуємо на свої податки. Заради спокою і безпеки своїх же виборців, щоби не допустити нової залізної стіни і дестабілізації на континенті. І іменем Європи, географічний центр якої знаходиться в Україні. Єдиною ефективною передумовою предметних і результативних переговорів з Януковичем про політичне врегулювання є персональні санкції щодо грошей і майна його, його оточення і підтримуючих його олігархів.  

 

За умови арешту рахунків хоча би одного корумпованого політика, на руках якого кров, радикально поміняє результативність і предметність переговорів. Ми, українські громадяни, дуже добре знаємо цих людей. Або чесно скажіть як українським громадянам, так і своїм виборцям, і самим собі, що мирні демонстрації під прапором ЄС, які збирають більше мільйона громадян попри поліцейські залякування і погрози, попри сніг з морозом, нічого не значать, і єдине на що ми можемо розраховувати від Європи - це голослівні заклики і фарс у вигляді круглих столів і переговорів.  

 

Якщо це так - заявіть це чесно і відкрито, і облиште нас самих будувати свою долю. Цінності - це те, за що готові стояти до кінця. 

 

Громадяни України це демонструють.  

 

Тепер Ваша черга. 

 

 

Леся Оробець 

 

 

Это интересно:
2. Туры в Карпаты, Египет, Чехию , большой выбор предложений и цен... порадует Ваш кошелёк.
новости по тэгу: протесты в Украине
Источник:
<< Предыдущая
Поведение Януковича иначе как идиотским и...
Следующая >>
Владимир Кличко остановил трактор словом

ТОП 10: самые читаемые статьи

   Почитать еще:

   Все туры Украины
   Горящие путёвки
   Покупка, продажа
   оренда жилья
   Продажа покупка
   автомобилей
   Каталог готелей
   гостиницы
   Поиск работы
   трудоустройство
   загрузка...
   Туры в Карпаты
   Туры в Карпаты

   Вуйко 2*
   от 700 грн. на двоих

   Кафе на 30 мест, мангал, хранение багажа, Wi-Fi, стирка и утюжка одежды, автостоянка на 15 авто.
   Туры в Карпаты

   Коттедж SHULC
   от 840 грн. на двоих

   Пятиэтажный коттедж усадьбы «SHULC» находится в 300 метрах от первого подъемника ТРК «Буковель» в с. Поляница.
   Туры в Карпаты

   Затишок 1*
   от 1015 грн. на двоих

   2, 3-местные номера со всеми удобствами и номера-«люкс» (с ТВ). На территории базы есть горнолыжный подъемник.
   Туры в Карпаты

   Эрней Лаз 3*
   от 1295 грн. на двоих

   Современный интерьер, комфорт и карпатское гостеприимство - все это делает отдых гостей поистине незабываемым.