![]() Юлія Тимошенко прокоментувала документи про зговір з Януковичем24 Апреля 2014 Юлія Тимошенко прокоментувала для "Українська правда" документи, знайдені в Межигір'ї, про підготовку нею та Януковичем широкої коаліції, яка мала розділити між ними владу на 20 років наперед, до 2029 року.
"Шановний Сергію!
З невимовним задоволенням прочитала твій запит.
Відповідь моя така: абсолютна дурниця! Яка, ймовірно, занесена в “Міжгір’я”, так би мовити, трохи пізніше, ніж звідти втік Янукович. Звичайно, я цілком допускаю, що колишній горе-президент у своєму “воспальонному мозку” міг планувати власне президентство хоч і до 3030 року. Але без мене. Це по-перше.
По-друге, розкрию тобі таємницю: подібні угоди ніколи не укладаються письмово. Бо треба бути абсолютно ненормальним, щоб викладати такі речі на папері. Такі правила української політики, де будь-які договори живуть в кращому випадку 20 хвилин, а не 20 років.
Розкажу, як було насправді. Я абсолютно відверто вважала, що, коли Янукович стане президентом самостійно, країну чекає лихо. Як показав час, я не помилилася. На жаль. Я хотіла обмежити його президентство формальними повноваженнями на рівні протоколу. Я вважала, що йому буде достатньо грати в гольф, ходити на полювання, стрибати по пеньках і зовсім не втручатися в управління країною...
На жаль, мені не вдалося зробити цього. У результаті маємо те, що маємо, – кров, Небесну Сотню, Крим, Краматорськ, Слов’янськ , тощо.
Ще раз повторюю: нісенітниця і абсолютний тотальний, стопроцентний абсурд.
У порівнянні з цим, з дозволу сказати “документом”, навіть “візитка Яроша” – оригінал “Мони Лізи” да Вінчі... Я розумію, що можна мене не любити, але не публікуйте якусь абсолютну фігню. Вибачай за різкість, це щиро".
Сергій Лещенко Это интересно:
2.
|
|||||
новости по тэгу: Тимошенко | |||||
Источник: | |||||
|
|||||
<< Предыдущая Генпрокуратура повертає у держвласність Межигір'я... | Следующая >> Юлія Тимошенко підтримала впровадження 3G та LTE... |
Почитать еще:
- Канадские украинцы хотят активно заняться освобождением Тимошенко
- Путин "кошмарит" Украину из-за Тимошенко - Москаль
- Для Президента написали алгоритм освобождения Тимошенко
- Власенко: Недостатки в заявлении по "газовому делу" устранены
- Сергей Власенко: Тимошенко говорили – хочешь звонить, так ползи 800 метров
- Украинская власть обязана выполнить вердикт Евросуда по Тимошенко: решение получило новый статус
- На виборах президента виграє той, на кого поставить Тимошенко
- Дочь Тимошенко заявила, что власть пока ничего не предложила по дальнейшему лечению ее матери
- Тимошенко таки ітиме на вибори президента, - експерт
- Тимошенко должны отпустить после 30 июля, - Власенко