19 Января 2016
Советский Союз - затянувшийся на 70 лет фильм ужасов.
19 Января 2016
Как мы будем жить после всего, что натворили в Украине? - российский поэт Игорь Иртеньев
02 Сентября 2015
США ввели новые санкции в отношении России
27 Августа 2015
Президент прогнозирует экономический рост в ближайшие месяцы
26 Августа 2015
В Донецке ускоренными темпами мобилизуется группировка войск
26 Августа 2015
Российская валюта слабеет на глазах.
08 Мая 2015
Антимонопольный комитет обязал аптеки снизить цены на лекарства
Народні депутати та реальність

Народні депутати та реальність

11 Июня 2013

Доки я вперше не потрапив в залу пленарних засідань Верховної Ради, як і більшість українців, я сприймав все те, що відбувається «під куполом» через призму заяв депутатів у ЗМІ, аналітичних матеріалів та коментарів політологів. Сьогодні, коли я став депутатом, більше корисної інформації про політику я отримую від звичайних людей, з якими я спілкуюся під час моїх постійних поїздок на свій 21 виборчий округ. 

 

Після виборів я вже провів 42 зустрічі, на яких побувало майже 6000 жителів волинського Полісся. Спілкування з людьми відкрило для мене істину, яку наші депутати або забули або намагаються не помічати – більшість питань, навколо яких в Парламенті вирують баталії, взагалі ніяк не цікавлять людей! НЕ ЦІКАВЛЯТЬ! Бо вирішення чи не вирішення всіх цих спірних питань ніяк не вплине на їхнє повсякденне життя. Проблема пенсійного віку для жінок, виплата дітям війни, чорнобильцям, афганцям, матерям героїням, ціни на сільськогосподарську продукцію, тарифи на комунальні послуги, медична реформа, черги в дитячі садочки, проїзд пільговиків в маршрутках, відсутність нормальних доріг – будь яке з цих питань хвилює людей на кілька порядків більше, аніж дата виборів у Києві, чи святкування річниці визволення Харкова, чи псевдо боротьба з неіснуючими фашистами. 

 

Я не хочу сказати, що увіковічення подвигів чи легітимність київської влади питання не важливі. Я лише хочу зробити акцент на тому, що та увага, яку приділяють цим питанням політики, не має нічого спільного з тим, чого від них дійсно чекають люди. А люди чекають конкретних результатів. Якщо ті, хто вже сьогодні претендує на крісло Президента України вважають, що вони зриватимуть овації, заявляючи про те, що «ми намагалися, але темні сили завадили нам прийняти важливі для людей закони» - то вони сильно помиляються. Багато депутатів сьогодні створили у своїй уяві свій власний світ і переконані, що він реальний. Але реальне життя тільки там, де живуть реальні люди. Воно не на Банковій і не на Грушевського. І навіть не на мітингах. Справжнє життя не побачиш через тоноване скло персонального автомобіля. Для цього треба їздити до людей. В села, містечки, міста. Розмовляти з ними. Чути їх. А вже після цього їхати до Києва приймати закони. 

 

Багато хто з депутатів вже забув, як це воно – звітувати перед людьми, а потім вислуховувати все, що в них на душі наболіло. А приїжджати до людей щоб в костюмі НКВСівця пройти по місту, або дати в обличчя обласному чиновнику – це самопіар, який жодного стосунку до депутатської діяльності не має. Це клоунада і аж ніяк не достойна поведінка представника народу у законодавчій владі. Саме так! У владі! Бо чи входиш ти до складу провладної більшості, чи ти в опозиції, чи ти позафракційний – ти частина законодавчої гілки влади в країні. І ти маєш відповідати перед людьми за результати своєї діяльності у цій владі. А говорити за інших – мовляв вони не давали мені працювати – це риторика підлітка, який виправдовується за двійки. Тож частіше, панове депутати, звітуйте перед тими, хто забезпечує вас роботою - перед народом! Тоді і закони інші в порядок денний потрапляти будуть. Та й люди нас поважати почнуть.

Это интересно:
2. Туры в Карпаты, Египет, Чехию , большой выбор предложений и цен... порадует Ваш кошелёк.
новости по тэгу: партии в Украине
Источник: http://lb.ua/
<< Предыдущая
Україна вже захлинається у жлобстві та брехні —...
Следующая >>
Диктатурі в Україні потрібне «мовчання ягнят», -...

ТОП 10: самые читаемые статьи

   Почитать еще:

   Все туры Украины
   Горящие путёвки
   Покупка, продажа
   оренда жилья
   Продажа покупка
   автомобилей
   Каталог готелей
   гостиницы
   Поиск работы
   трудоустройство
   загрузка...
   Туры в Карпаты
   Туры в Карпаты

   Вуйко 2*
   от 700 грн. на двоих

   Кафе на 30 мест, мангал, хранение багажа, Wi-Fi, стирка и утюжка одежды, автостоянка на 15 авто.
   Туры в Карпаты

   Коттедж SHULC
   от 840 грн. на двоих

   Пятиэтажный коттедж усадьбы «SHULC» находится в 300 метрах от первого подъемника ТРК «Буковель» в с. Поляница.
   Туры в Карпаты

   Затишок 1*
   от 1015 грн. на двоих

   2, 3-местные номера со всеми удобствами и номера-«люкс» (с ТВ). На территории базы есть горнолыжный подъемник.
   Туры в Карпаты

   Эрней Лаз 3*
   от 1295 грн. на двоих

   Современный интерьер, комфорт и карпатское гостеприимство - все это делает отдых гостей поистине незабываемым.