Лідер Меджлісу закликає ввести у Крим миротворців ООНЛідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликає міжнародне співтовариство негайно розглянути можливість введення на територію Криму міжнародного миротворчого контингенту сил безпеки ООН.
За його словами, це потрібно для деескалації конфлікту в Криму, який може призвести до масових жертв.
«Меджліс звертається до ООН, ОБСЄ, парламентарів і голів урядів ЄС, Ради Європи», – сказав лідер Меджлісу.
Чубаров також закликав всіх жителів Криму бойкотувати референдум, рішення про проведення якого «було ухвалене у неправовий спосіб».
«Верховна Рада Криму повністю ігнорує інтереси і порушує права жителів Криму», – сказав він.
Верховна Рада Криму на сьогоднішній закритій позачерговій сесії ухвалила рішення про приєднання до Росії. Також депутати проголосували за призначення референдуму про статус півострова на 16 березня. Зокрема, на референдум виноситься два питання: «Чи підтримуєте ви входження Криму до складу Російської Федерації як суб’єкта федерації» і «Чи підтримуєте ви відновлення дії Конституції Республіки Крим в редакції 1992 року?». Это интересно:
2.
|
|||||
| новости по тэгу: Россия ввела войска в Украину | |||||
Источник: | |||||
|
|||||
| << Предыдущая Яценюк назвал первоочередные задачи нового... | Следующая >> УНИАН ждет от России доказательств, что Янукович... |
||||
Почитать еще:
- Российских спортсменов наказали за неодобрительные твиты по поводу ввода войск в Украину
- Злюсь на крымчан, которые хотят в Россию, сами не знают зачем.
- В России на памятнике Ленину написали Слава Україні!
- Агрессия в Крыму обвалила курс рубля и российских акций
- Путин согласился на предложение Меркель по Крыму
- «Первый канал» выдал польский КПП за российский
- Общественный совет при Путине требует отказаться от ввода войск на территорию Украины
- Предчувствие партизанской войны
- Американский сенатор Джон Маккейн: Украина должна войти в НАТО
- В Запорожье прошел митинг против агрессии России




19 Января 2016




