![]() Україна близька до жорстокої революції - експерт19 Ноября 2013 Україна за кількістю доларових мільярдерів посіла 27 місце в світі. У нас цього року нарахували аж 18 осіб, чиї статки перевищують мільярд доларів! Про це свідчать результати дослідження «Перепис мільярдерів 2013», повідомляє «Капітал» з посиланням на дослідження міжнародної компанії Wealth-X та швейцарського фінансового конгломерату UBS.
При цьому за кількістю бідних Україна також серед лідерів у Європі. Менше від нас заробляють лише молдавани. Якщо в європейських країнах співвідношення доходів найбідніших та найбагатших громадян становить один до шести, то в Україні, за даними ООН, один до 30. Практично кожен третій українець живе на межі бідності, а 3% змушені виживати на 20 гривень на день, пише «Високий замок».
Цю інформацію прокоментував економіст Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства:
«Отже, як ми бачимо, триває розшарування України на два полюси. На одному полюсі менше 1% мільярдерів і тих, хто їх обслуговує, а на іншому – 80% бідних. Але, як відомо, таке розшарування, яке називають законом загального капіталістичного накопичення, завжди завершується соціальним зіткненням.
Отже, з цієї ситуації лише один вихід – жорстка кривава революція. Тому всі цивілізовані країни, це вже аксіома, всіляко намагаються себе убезпечити від цього, вони йдуть на формування моделі народного капіталізму, середнього класу. Тому що завжди правляча верства, для того, щоб країна залишалася в спокійному статусі, створює умови для розвитку середнього класу. В Україні, на жаль, все відбувається навпаки. Отже, зрозуміло, що рано чи пізно така ситуація добром не закінчиться».
Олег СОСКИН Это интересно:
2.
|
|||||
новости по тэгу: протесты в Украине | |||||
Источник: | |||||
|
|||||
<< Предыдущая В Украине обрушилось производство бензина и... | Следующая >> Дисиденти радянських часів закликали українців... |
Почитать еще:
- На Говерле сожгли флаги Партии регионов и СССР
- В Донецке ветераны и чернобыльцы освистали выступление депутата Рыбака о социнициативах Януковича
- Журналисты принесли на Банковую корзину с лапшой, не обошлось без стычки с милицией
- Каждый третий украинец готов идти на акцию протеста, - исследование
- В центре Киева милиция грубо разогнала законную акцию оппозиционной молодёжи
- Арестованный за раздачу презервативов с портретом Януковича объявил голодовку
- Лидеру афганцев, которые повернулись задом к Януковичу, посоветовали бежать из страны
- Генпрокуратура возбудила уголовное дело против Femen
- Королевская: Предприниматели готовы идти протестовать под Верховную Раду
- Афганцы демонстративно повернулись к Януковичу задом