![]() Яценюк доручив створити комісію для розслідування причетності нардепів до тероризму23 Июля 2014 Про це він сьогодні повідомив на засіданні уряду, інформує кореспондент iPress.ua.
"Доручаю МВС разом з СБУ та ГПУ створити спеціальну слідчу комісію щодо розслідування причетності, як народних депутатів України, так і будь-яких посадових осіб, фізичних осіб і компаній до фінансування тероризму і сепаратизму", - сказав прем'єр України.
Нагадаємо, що КПУ та Партію регіонів, а зокрема Єфремова звинувачують у фінансуванні тероризму.
Сьогодні нардеп Інна Богословська заявила про те, що КПУ стала "ногами,руками та гаманцем Кремля". Нагадаємо, що 15 липня бійці батальйону "Айдар" захопили дачу депутата від КПУ Спиридона Кілінкарова неподалік Луганська. Там вони виявили склад зі зброєю. Спікер Олександр Турчинов заявив про те, що завтра 24 липня оголосить про розпуск КПУ.
Щодо причетності Партії регіонів до тероризму, то народний депутат Олег Ляшко звинуватив голову фракції Партії регіонів Олександра Єфремова у тому, що на його підприємствах живуть кадировські терористи.
"Мирні жителі Донецької та Луганської області справді не пробачать, вони не пробачать Януковичу, який пограбував Донбас, який до дві людей до ручки та вивіз з України мільярди доларів, який наслав на Донецьку і Луганську землю війну горе і сльози", - заявив Ляшко. Лідер фракції ПР відхрещується від звинувачень про фінансування сепаратистів на Донбасі.
Верховна Рада 19 червня ввела кримінальну відповідальність за фінансування тероризму: такі дії караються позбавленням волі від трьох до п'яти років. Это интересно:
2.
|
|||||
новости по тэгу: Яценюк Арсений | |||||
|
|||||
<< Предыдущая Російські бойовики сьогодні довели, що вони нічим... | Следующая >> Яценюк поставив шах Порошенку |
Почитать еще:
- Яценюк считает уступки Путина блефом
- Уряд України відзначить усіх, хто сьогодні на передовій захищає країну та допоможе сім'ям загиблих
- Яценюк рассказал, как Украина выйдет из экономического кризиса
- США помогут Украине провести выборы, в которых никто не усомнится
- Сегодня Яценюк и Шеремета обсудят вопросы доступа товаров в ЕС
- Яценюк обвинил Россию в поддержке терроризма
- Яценюк объяснил, как тарифы на тепло вырастут на 120%
- Яценюк прогнозирует экономический рост и стабилизацию с 2015 года
- Почему правительство Яценюка — это не Центральная Рада 2.0
- Яценюк пообещал подписать соглашение с ЕС на следующей неделе