![]() Офіцери спецназу вимагають гарантій недоторканості, щоб перейти на бік революції20 Января 2014 Серед офіцерів міліцейського спецназу України багато таких, хто готовий перейти на бік Майдану.
Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав активіст Матвій Нікітін.
«Прямо зараз на зв'язку зі старшим офіцером спецназу. Є люди, готові не тільки «відійти в бік», але і «відвести своїх хлопців», - повідомив він.
«У них є ясне бачення ситуації, дружини, діти, онуки. Це станеться ТІЛЬКИ після того, як вони отримають ГАРАНТІЇ недоторканності. Вони НЕ ЗНАЮТЬ, хто здатний їх дати. Чи не обіцяти, а ГАРАНТУВАТИ! У тому числі від імені РАДИКАЛЬНОГО крила», - додав Нікітін. Это интересно:
2.
|
|||||
новости по тэгу: протесты в Украине | |||||
Источник: | |||||
|
|||||
<< Предыдущая Когут: Люди не мають ніякого захисту перед... | Следующая >> Українці скуповують в Інтернеті протигази і... |
Почитать еще:
- Метро закрыли по требованию Попова
- Подкрепление Беркута не смогло прорваться к зданию Киевской мэрии
- Луцкий Евромайдан едет в Киев
- Активисты Майдана отбили атаку силовиков на Михайловской
- «Жестокие действия власти» только прибавили Евромайдану решительности, - Кличко
- События в Украине отразятся на России, - американский политолог
- США з огидою прийняли новину про рішення Януковича штурмувати Майдан
- Світ одностайно засуджує Януковича за насильство на Євромайдані
- Міліція переходить на бік народу, захищається від "Беркута"
- Кетрін Ештон залишається в Україні і стукає в двері Януковича