![]() Демократические силы Украины объединились в блок06 Июля 2007 Вчера 10 партий подписали Декларацию объединения демократических сил, которая по сути является форматом избирательного блока. Декларация была подписана в присутствии Президента Украины Виктора Ющенко в офисе “Нашей Украины”.
Декларацию подписали: от “Нашей Украины” Вячеслав Кириленко, от партии “Вперед, Украина!” – Юрий Луценко, от “Народного Руха Украины” – Борис Тарасюк, от УРП “Собор” – Анатолий Матвиенко, от Украинской Народной Партии – Юрий Костенко, от Христианско-Демократический Союза - Владимир Стретович, от “Поры” – Владислав Каськив, от Партии защитников Отчизны – Юрий Кармазин, от Конгресса Украинских Националистов – Евгений Гирнык, от Европейской партии Украины – Николай Катеринчук.
После церемонии подписания Президент Украины Виктор Ющенко обратился к представителям политических сил. “Сложный переговорный процесс между демократическими силами Украины увенчался успехом, - сказал Президент. - Сегодня на ваших глазах подписана Декларация объединения демократических сил, формирования единого избирательного блока и единой политической партии. Чрезвычайно трудные времена уже позади. Сегодня украинские демократические силы снова объединены, они сильные. Я желаю успеха этому избирательному блоку и этим политическим силам”.
ДЕКЛАРАЦІЯ ОБ’ЄДНАННЯ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ
м. Київ
05 липня 2007 р.
Ми, представники демократичних сил – цією Декларацією висловлюємо свою одностайну підтримку політичного курсу Президента України Віктора Ющенка та згоду з діями Глави держави, що спрямовані на захист прав і свобод українських громадян.
Своїм Указом про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України V скликання Президент Ющенко виконав свій конституційний обов’язок – припинив політичну корупцію і зраду, що запанували в парламенті, відновив справедливість і принципи народовладдя.
Ми завжди послідовно підтримували Віктора Ющенка і переконані, що розпуск парламенту та призначення дострокових виборів до Верховної Ради України продиктовані повагою до виборців, відповідальністю перед усім Українським народом, національними інтересами і турботою про майбутнє нашої держави.
Ми вважаємо, що цей крок Президента Ющенка є прикладом глибокої віри в українське майбутнє, щирим прагненням утвердити і зміцнити підвалини молодої української демократії, принципи чесної та відповідальної влади, яка покликана працювати для людей, а не на власне збагачення.
Цим документом ми заявляємо Українському народу та міжнародному співтовариству, що політику незгоди і взаємних непорозумінь в демократичному таборі припинено. Ми не маємо права втратити здобуті у боротьбі з авторитарним режимом свободу і демократію, прагнення кожного до щастя й добробуту, можливості успішного розвитку української держави.
З думкою про майбутню заможну європейську Україну, заради спільних ідеалів та в ім’я прагнень українських громадян бачити демократичні сили згуртованими у захисті їхніх інтересів ми об’єднуємо наші зусилля.
Підписуючи Декларацію об’єднання демократичних сил,наші політичні сили закладають фундамент єдності у демократичному таборі та беруть на себе зобов’язання забезпечити утворення єдиної демократичної політичної партії – виразника і поборника національних пріоритетів розвитку та європейських соціально-економічних і політичних стандартів в Україні.
Ми звертаємося до всіх демократичних сил, які готові об’єднатися разом із нами в єдину національно-демократичну партію ще до виборів, приєднатися до цієї Декларації і своїми підписами засвідчити відданість демократичним ідеалам.
www.razom.org.ua
Это интересно:
2.
|
|||||
новости по тэгу: Выборы РАДЫ 2007 | |||||
|
|||||
<< Предыдущая Ночной ураган обесточил Украину | Следующая >> Ахметов-Тимошенко-Янукович: один из трех... |
Почитать еще:
- Тимошенко: Ющенко никогда не отменит свой Указ о роспуске ВР
- МОЛНИЯ! Ющенко готов вернуть Раде полномочия. Указ аннулируется?! Подробности
- Два Виктора встретились. Все ждут результата
- Третьяков: Возможно, сегодня Президент и премьер договорятся о проведении досрочных выборов
- ТИМОШЕНКО наносит ОТВЕТНЫЙ УДАР
- Конституционный суд под усиленной охраной! Идет "допрос"
- ПАСЕ вынесла вердикт Украине!
- Срочно! Спецназ разблокировал КС. Пострадали депутаты!
- Политический кризис закончится через 10 дней?
- КС начинает рассмотрение указа президента о роспуске ВР